Firma od fotowoltaiki z Krakowa

Zapewniamy technologię, która daje niezależność, ogranicza wydatki i wspiera ochronę środowiska

Jesteśmy krakowską firmą wyspecjalizowaną w dostarczaniu nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, klimatyzacji i pomp ciepła – dla domów i firm.

Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji, a w wykonywanych przez nas instalacjach wykorzystujemy renomowany sprzęt od sprawdzonych dostawców.

Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie: od doboru podzespołów, poprzez dostarczenie i montaż instalacji, na pomocy w pozyskaniu finansowania i załatwieniu niezbędnych formalności kończąc.

Eko Energia Kraków Fotowoltaika. Dlaczego my?

Sprawdź nasze największe atuty.

Własne ekipy

Posiadamy własny zespół, doświadczonych, a przede wszystkim – fachowych monterów. To oni są gwarancją, że Twoja instalacja fotowoltaiczna będzie pracowała długo i efektywnie.
 
 
 

Partnerskie podejście

Jesteśmy z Tobą na każdym etapie – przed, w trakcie, jak i długo po zakończeniu inwestycji. Zawsze możesz liczyć na naszą profesjonalną pomoc.
 
 
 
 

Wszechstronność

Poza doborem, transportem i montażem fotowoltaiki, zapewniamy Ci pełne wsparcie w pozyskaniu środków pieniężnych (kredyty i dotacje), jak i załatwieniu wszystkich formalności (zgłoszenie do operatora sieci czy Rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń p.poż.).

Bezpieczeństwo

Poza gwarancją producenta, otrzymasz dodatkowe 5 lat gwarancji na montaż (z możliwością przedłużenia do 10), a także ubezpieczenie paneli fotowoltaicznych w firmie PZU.

 

Opinie

Polecam usługi firmy Eko Energia Fotowoltaika Kraków. Doradztwo i wykonanie na najwyższym poziomie. Na dodatkowe gwiazdki zasługują: zaproponowane rozwiązanie montażu i lokalizacji instalacji, podejście indywidualne do klienta, profesjonalizm na każdym etapie prac, rzetelne odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości.
Dominika Pe

Fachowo wykonana instalacja fotowoltaiczna, usługi na bardzo wysokim poziomie. Miła i profesjonalna obsługa, a co najważniejsze – kompleksowa (doradztwo, dobór elementów, montaż, serwis, formalności). Świetni fachowcy, terminowość, wysoka jakość wykonania, przystępne ceny. Żadnych zastrzeżeń.
Firma godna polecenia.
Marcin Kolendowicz

Kwiecień 2021. Właśnie jestem ponad dwa tygodnie po montażu instalacji i cieszę się energią ze słońca, a szukałem konkretnego wykonawcy około dwóch lat i znalazłem. W skrócie, bez mydlenia oczu. Założyłem instalację SolarEdge 9,9 kWp, Moje dachy na instalację to trochę wyzwanie. Kilka firm zrezygnowało, a kilka odrzuciłem za gadanie „fachowych” glupot. Ta firma podjęła niełatwe zadanie i zrobiła to bez zarzutu. Spędzili na moim dachu trzy dni! W tym czasie mogli zamontować trzy instalacje na prostym dachu. Ale do rzeczy. Uściślę. Wyobraź sobie, że znasz się i instalację robisz sobie samemu. Robisz dla siebie czyli jak najlepiej, najdokładniej. No i właśnie, tutaj wchodzi ta firma na dach z Panem Dawidem Pitalą, właścicielem i robi to za Ciebie. Czyli tak jak chcesz, najdokładniej i jak najlepiej. Na wszystkie pytania dostajesz odpowiedź. Jak Ci nie pasuje, że peszel czy rurka nie idzie tak jakbyś chciał, poprawi, żebyś był zadowolony. Dachówka pęknie powiedzą, wymienią, oczywiście jak masz zapas. I jestem rad, począwszy od pierwszej wizyty bez naciągania, jak to stosują niektóre firmy, wizualizacji, spodziewanych uzysków „bez bajery”, po najlepsze komponenty instalacji i jej wykonanie. Terminy, punktualność, czystość, cena, gwarancja na wykonanie, ubezpieczenie instalacji, kontakt, wszystko jak z bajki. Nie do uwierzenia, że tacy fachowcy istnieją, a jednak! Nie można pominąć biura z Panią Pauliną. Dokumentacja na cacy. Brawo! Pozdrawiam serdecznie 😊. Moje „uściślę” trochę się wydłużyło, ale może tym samym komuś pomogę w niełatwym wyborze firmy do wpuszczenia na dach i na zainwestowaniu sporych pieniędzy na długie lata. Polecam firmę Eko Energia Fotowoltaika Kraków ze spokojnym sumieniem! A tę opinię opublikuję, gdzie tylko się da. I nie jest to reklama 😁 Pozdrawiam i życzę wszystkim użytkownikom instalacji fotowoltaicznych, tylko słonecznych dni a tej firmie dalszych sukcesów 😉👍

Andrzej Juszkiewicz

Nasze certyfikaty

Certyfikat autoryzowanego instalatora pomp ciepła FoxAIR

Certyfikat autoryzowanego instalatora pomp ciepła Mitsubishi

Certyfikat autoryzowanego instalatora AUX

Certyfikat autoryzowanego instalatora NEOHEAT

Certyfikat autoryzowanego instalatora HEIKO

Certyfikat autoryzowanego instalatora Haier

Zaświadczenie odbycia szkolenia F-gazowego

Certyfikat akredytowanego instalatora Panasonic

Certyfikat autoryzowanego instalatora Vaillant

Certyfikat autoryzowanego instalatora IGLOO

Certyfikat autoryzowanego instalatora Mitsubishi 

Certyfikat autoryzowanego instalatora klimatyzacji Viessmann

Uprawnienia F-GAZ dla Przedsiębiorców

Uprawnienia z zakresu pomp ciepła

Certyfikat autoryzowanego instalatora pomp ciepła Viessmann

Certyfikat autoryzowanego instalatora pomp ciepła Gree

Certyfikat autoryzowanego instalatora klimatyzacji Gree

Certyfikat autoryzowanego instalatora klimatyzacji ROTENSO

Certyfikat UDT F-GAZY dla Personelu

Certyfikat SEP uprawnienia E1

Certyfikat UDT Odnawialne Źródła Energii

Certyfikat SEP uprawnienia D1

Certyfikat autoryzowanego instalatora pomp ciepła ROTENSO