Firma od fotowoltaiki z Krakowa

Zapewniamy technologię, która daje niezależność, ogranicza wydatki i wspiera ochronę środowiska

Jesteśmy krakowską firmą wyspecjalizowaną w dostarczaniu nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych dla domów i firm.

Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji, a w wykonywanych przez nas instalacjach wykorzystujemy renomowany sprzęt od sprawdzonych dostawców.

Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie: od doboru podzespołów, poprzez dostarczenie i montaż instalacji fotowoltaicznej, na pomocy w pozyskaniu finansowania i załatwieniu niezbędnych formalności kończąc.

Eko Energia Kraków Fotowoltaika. Dlaczego my?

Sprawdź nasze największe atuty.

Własne ekipy

Posiadamy własny zespół, doświadczonych, a przede wszystkim – fachowych monterów. To oni są gwarancją, że Twoja instalacja fotowoltaiczna będzie pracowała długo i efektywnie.
 
 
 

Partnerskie podejście

Jesteśmy z Tobą na każdym etapie – przed, w trakcie, jak i długo po zakończeniu inwestycji. Zawsze możesz liczyć na naszą profesjonalną pomoc.
 
 
 
 

Wszechstronność

Poza doborem, transportem i montażem fotowoltaiki, zapewniamy Ci pełne wsparcie w pozyskaniu środków pieniężnych (kredyty i dotacje), jak i załatwieniu wszystkich formalności (zgłoszenie do operatora sieci czy Rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń p.poż.).

Formy finansowania

Poza gwarancją producenta, otrzymasz dodatkowe 5 lat gwarancji na montaż (z możliwością przedłużenia do 10), a także ubezpieczenie paneli fotowoltaicznych w firmie InterRisk.
 
 
 

Nasze certyfikaty